מהו רכב שיתופי?

'רכב שיתופי' לוקח את כל הדברים הטובים שיש לרכב פרטי להציע, ומדלג על החסרונות.
כך הנהג חוסך לעצמו את כל הטרחה שבאחזקת רכב ושלא לדבר על ההוצאות המרובות: טסט, ביטוח, תיקונים וההוצאה הגדולה ביותר – קניית הרכב.
מרגע ההצטרפות לסיטי קאר, מאות רכבים שיתופיים ברחבי הארץ יעמדו לרשותך, זמינים לנסיעה ומתודלקים. זה לא משנה אם מדובר בנסיעה של שעה או חמש שעות, קניות לשבת או חתונה מחוץ לעיר, בבוקר או בערב, יש לך רכב שיתופי. יש לך סיטי קאר.

שאלות ותשובות

יש לכם שאלה על השירות? קיבצנו לכם את כל המידע הנחוץ לכם כדי ליהנות משירות סיטי קאר.

רכב שיתופי קיים במדינות אירופה מאז שנותה-50 וכיום ניתן למצוא את המיזם ברוב מוחלט של  הערים הגדולות בעולם בדגש על אירופה ובמדינות נוספות.

רכב לשימושך האישי. מנויי הרכב השיתופי יכולים בכל זמן להיכנס לאחד ממאות הרכבים העומדים הכן בפריסה רחבה ונוחה ופשוט לנסוע ליעדם. השימוש בפועל מתבצע באמצעות קוד אישי הניתן לכל מנוי, ובלחיצת כפתור ניתן לפתוח רכב חדש, נקי ומתודלק בכל שעה ובכל מקום.

שירות הרכב השיתופי נותן מענה לכל בעל רישיון שרוצה לוותר על כל ההוצאות והטרחה שבאחזקת רכב פרטי, ומדי פעם צריך לצאת לנסיעות מזדמנות, סידורים, קניות ועוד. וכן לאנשים שמעוניינים בפתרון נוח ומשתלם לרכב שני בבית.

בעוד שבהשכרת רכב רגילה מינימום הזמנה מתבטאת ביום שלם, כאן יש את האפשרות לקחת רכב לפי שעות. בנוסף, אין את ההגבלה של השעות בהן הסניף פתוח, וניתן לקחת את אחד ממאות רכבי סיטי קאר בכל שעה משעות היום, גם באמצע הלילה, וכמובן… שאין צורך לטרוח וללכת עד לסניף כי הרכב מחכה מתחת לבית.

מנוי המעוניין להשתמש ברכב, מעדכן אותנו דרך המערכת הקולית או המוקד/ אפליקציה/ האתר על המיקום המבוקש ומשך השימוש הרצוי לו. אנחנו מפנים את המנוי לרכב הקרוב אליו ובאמצעות קוד אישי הוא פותח את הרכב ונוסע.

כן, ניתן להזמין ולשריין רכבים עד חודש מראש.

כן, ניתן לבטל הזמנה עד שעתיים לפני תחילתה ללא עלות.
במידה והמנוי יבטל את ההזמנה פחות משעתיים לפני תחילתה הוא ישלם עלות ביטול של 50% מערך ההזמנה. (מלבד שעות מוזלות 100%) ביטול שיתבצע לאחר שעת ההתחלה, יחייב את המנוי ב- 100% מעלותה.

השירות זמין 24 שעות ביממה באמצעות המערכת הקולית /האפליקציה/ האתר וכן באמצעות מוקד הזמנות טלפוני מאויש.

לא, אין ביטוח לנהג שאינו מנוי בשירות, למעט בני זוג שיכולים להירשם כנהג נוסף.

מאות רכבי סיטי קאר פרוסים בכל רחבי הריכוזים החרדים:
אופקים, אלעד, אשדוד, בית שמש, ביתר עילית, בני ברק, בת ים, גבעת זאב, חיפה, ירושלים, כוכב יעקב, כפר חב"ד, לוד, מודיעין עילית, פתח תקווה, קריית יערים, רחובות, רכסים.

המנוי מעדכן אותנו על השינוי במערכת הקולית באתר/ באפליקציה, וממשיך בנסיעה כרגיל, בתנאי שהרכב לא הוזמן ע"י מנוי אחר.

המערכת הממוחשבת של סיטי קאר נבנתה לאחר השקעה רבה ותוכננה על-פי מודלים בינלאומיים כדי שאלפי המנויים שלנו ייהנו מחוויית משתמש עד הפרט הקטן ביותר. לכן, במידה והמנוי יחזיר את הרכב באיחור ללא הודעה מוקדמת זה יפגע באיכות השירות שסיטי קאר מעוניינת להעניק למנוייה ועבור זה הוא יחויב בקנס בהתאם לדיווח.

ברכבים קיימת מערכת חיישנים ייחודית, המנטרת את משך הזמן של כל נסיעה ומספר הק"מ שביצע המנוי. החיוב הינו על פי תעריף קבוע וזול במיוחד. כך מגיעים מנויי הרכב השיתופי למצב המשתלם משלמים רק על מה שנוסעים, בלי הוצאות נלוות על אחזקת רכב.

התשלום מבוצע ישירות מכרטיס האשראי פעם בחודש.

חברת סיטי קאר הינה חברת הרכב השיתופי היחידה ששומרת שבת ולכן אין חיוב כלל משעת כניסת השבת ועד צאתה.

חברת א. מ. סיטי קאר רכב שיתופי בע"מ מקפידה על בטיחות פרטי האשראי של הלקוח ואיננה שומרת כלל את נתוני האשראי וכן מתחייבת לא למסור לצד ג' כל מידע על פרטי האשראי של הלקוח

מי אחראי למלא דלק?
הלקוח אחראי על תדלוק הרכב והחברה משלמת על הדלק באמצעות דלקן המותקן בכל אחד מהרכבים, ניתן לתדלק בתחנות סונול, דור אלון, טן.  כל תדלוק מזכה את הלקוח ב9.5 ש"ח לשימוש בהזמנה של שעה במחיר מלא, הזיכוי ניתן ב10 לחודש העוקב לביצוע התדלוק ותקף למשך חודש, אין צורך לדווח על ביצוע תדלוק, המערכת מעניקה את הזיכוי באופן אוטומטי, על הלקוח להחזיר את הרכב לתחנה לפחות עם רבע מיכל דלק.
 

על המנוי לדאוג לשלם את הדו"ח. במידה והדו"ח יגיע אלינו, הוא יוסב על שם המנוי ויהיה כרוך בדמי טיפול והסבה.

מרגע ההצטרפות ל 'סיטי קאר' המנוי מבוטח ביטוח חובה ומקיף בכל שעה בכל נסיעה ובכל רכב לכן חשוב שהמנוי עצמו יבצע את ההזמנה, רק כך הוא יהיה מבוטח באופן מלא.

מתקשרים לנציגים שלנו שזמינים 24 שעות ונותנים מענה לכל שאלה או בעיה.

יש לחייג למוקד סיטי קאר 2319 * ולקבל הנחייה מלאה מהנציג. אין לעזוב את שטח התאונה מבלי לקחת פרטים מלאים של המעורבים.

לפני כל נסיעה יש אפשרות לדווח על שריטות וכדו' במידה ונמצאו ברכב.
במקרה של נזק שנגרם בשעת השימוש, המנוי יישא בעלות התיקון בלבד (עד לתקרה מקסימלית של כ – 2000 ₪ בלבד).

קיימת אפשרות להפחתה עד לתקרה מקסימלית של 300 ₪ בלבד. עלות ההפחתה הינה תוספת של 5 ₪ לשעה או 45 ₪ ליום.

ניתן להעביר את המנוי על שמכם וכך החיוב יגיע ישירות על שמכם. במידה והחיוב יגיע אלינו נגבה את מחיר העלות + 20 ש"ח דמי טיפול.

עקבו אחרינו

כל הזכויות שמורות © סיטי-קאר בע"מ